Holly

Hodowla: Drapichrust
Imię: Hot Haggith
Rasa: Jack Russel Terrier gładkowłosy
Waga: 5.8 kg
Wielkość w kłębie: 31 cm
Data urodzenia: 12.05.2014
Matka: Gold Gipsy
Ojciec: Wangu Wimbo

Holly nigdy nie była jak inne szczeniaki. Była wyjątkowa co nie znaczy, że lepsza. Wiadomo, że była i jest najwspanialszym terrorkiem pod słońcem, ale nie było z nią tak łatwo jak z wiekszością. Najlepszy czas na naukę chodzenia bez smyczy to czas papisiowy. Owszem Holly od zawsze chodzi bez smyczy, ale nie znaczy to, że się pilnowała. Była puszczana bo mimo wszystko jej ufam. Nie raz uciekła w kszaczory, ale zawsze wróciła, nie zbyt przejmuje się gdy nie widzi pani, panika zaczyna się dopiero po chwili. Tak więc jako tako udało się i z lekkim użyciem linki mogę spokojnie odpiąć karabińczyk. Pozornie kocha wszystkich, ale granice jej wytrzymałości są. Nie da się ciągle łapac za ogon w zabawie czy atakować. Niestety zamiast odchodzić na bok, nie jest zbyt dłużna. Z jednej strony to dobrze, z drugiej jednak źle. Do ludzi też ma swoje granice, nie da ze sobą robić wszystkiego i łatwo się denerwuje :P Jest niesamowita, jedyna w swoim rodzaju, a jakże śliczna! :P Młoda pochłania dosłownie wszystko, poczynając od smakołyków (tu nie jest w ogóle wybredna), po znalezioną w trawie pietruszkę ;P

Zaraz po skończeniu 10 miesięcy Holly zaczęła przygodę z DogFrisbee i poznała kładeczki. Troszkę sobie obikuje, bardzo rekreacyjnie, no i co! Poznaje świat i każdy sport po trochu! Ciągle ma wzmacniane mięśnie i równowagę, przed treningiem porządną rozgrzewkę i wszystko odbywa się w bezpiecznych dla niej warunkach. Jest wypełniona energią ponad jej małe ciałko, ukazuje to na każdym kroku! Nie ma problemu z kotami ani gryzoniami. W domu też nie napsociła, większych szkód nie wyrządziła, niby aniołek <3 Mała powoli jest coraz cierpliwsza, skupiona i zainteresowana mną! Tylko się cieszyć!

Wszystkiego z jej mniej lub bardziej ciekawego (jak dla kogo!) życia będzie można przeczytać tylko i wyłącznie śledząc bloga! A teraz zasyp fotek! ;)


 Zadziora ;)

Pozdrawiamy, M&H

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz